ekremokuyan@gmail.com
0212 629 02 48 - 0536 541 02 73

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Hizmet Anlayışımız

Hizmet Anlayışımız

HİZMET

Avrupa Wafer su arıtma ürünleri kullanımı açısından büyük pratik bir yapıya sahiptir. Sadece kullanımı da değil, kurulumu ve bakımı da çok pratik bir şekilde yapıldığı için size hiç zahmet vermemektedir. Dışarıdan aldığınız damacana sularınızı bir düşünün. Bazen kapağını açmakta bile zorlanıyorsunuz. Oysa ki Sulax su arıtma ve su arıtmalı sebil ile sadece musluğu açmanız yeterli oluyor.

Her ülkenin su sistemleri farklıdır. Bu nedenle tasarlanan alkali su arıtma sistemleri de o ülkeye özel olmalıdır. Sulax olarak bunun bilinciyle “Hızlı Bağlantı Sistemine Sahip, Çift Çevrimli Kapsül Filtreler” projesini geliştirdik. Projemiz TÜBİTAK ve Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı tarafından desteklendiği için rakiplerimizin önüne kapatılması zor bir farkla geçmiş bulunduk.

Tasarlanan kapsüllerimiz yapıları itibariyle yüksek performans sağlayabilirler. Filtre denilen yapıların belirli bir kullanım süresi vardır. Bu ömürlerini tamamladıklarında gövdesi ile birlikte kolayca çıkarılarak atılabilir. Kartuşlu sistemlerin bu özelliği olmadığı için mikrop üretmeye meyillidirler. Filtreli sistem sayesinde hem pratik hem de güvenilir bir tasarım sunuyoruz.

Tasarlanan filtrelerin malzemeleri de A.B.D Sağlık Kurumu NSF ve FDA onayları bulunan Sulax için özel olarak üretilmiştir.

Hızlı bağlantı elemanları giriş çıkışlara ultrasonic kaynak teknolojisi ile yerleştirilmiştir. Kapsüllerin hepsi spin walding teknolojisi ile hazırlanır. Hiçbir kimyasal yapıştırıcı kullanılmamakta ve el değmemektedir.

Hatlarda basınçlar her zaman aynı değildir. Ancak içme suyu arıtma sistemlerimiz ani basınç değişikliklerine dayanacak şekilde tasarlanmıştır. 12 barda sabit tutulup 120 derece kızgın buhar sudan geçirilerek temizliği sağlanır.

Hizmet Ve Çözümlerimiz